Coopex 13 FU świeca dymna

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 84,00 zł 84.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.85714
Producent: BAYER
Kod produktu: AC5F-89252

Opis

Preparat Coopex przeznaczony jest do zwalczania owadów latających: much, komarów, moli oraz pełzających: prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pcheł, pluskiew, a także innych owadów – szkodników magazynowych występujących w higienie sanitarnej, w pomieszczeniach zamkniętych. Wykazuje działanie kontaktowe, pokarmowe i oddechowe. Zawiera 13,5 % permetryny, insektycydu z grupy syntetycznych pyretroidów.

Sposób użycia:

Przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcyjnego należy uszczelnić pomieszczenia przez zamknięcie drzwi i okien, zablokowanie przewodów wentylacyjnych, uszczelnienie szpar.
Obliczyć ilość świec niezbędnych do wykonania dezynsekcji.

W dużych pomieszczeniach świece rozmieścić równomiernie, tak żeby dym rozchodził się po całym obiekcie. Z każdej świecy zdjąć plastikową nakrywkę, postawić świece na ognioodpornych podstawkach np. blaszce lub cegle, zapalić lont. Zapalnik powinien się tlić. Należy zapalić świece kolejno idąc od najdalszego miejsca pomieszczenia w kierunku wyjścia.

Po zapaleniu opuścić pomieszczenie pozostawiając palące się świece.
Pomieszczenie pozostawić zamknięte przez okres kilku, a jeżeli to możliwe nawet kilkunastu godzin, następnie dokładnie wietrzyć przez kilka godzin.
W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

Dawkowanie:

  • owady latające: muchy, komary, mole – stosować 1 świecę na pomieszczenie do 1000m3,
  • owady pełzające: prusaki, karaluchy, mrówki faraona, inne szkodniki biegające – 1 świeca na pomieszczenie o kubaturze do 60m3, pchły, pluskwy – stosować 1 świecę na pomieszczenie do 250m3.
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl