EXIT 100

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 310,00 zł 310.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 72D3-129FB

Opis

Środek owadobójczy o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do zwalczania biegających i latających owadów w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności oraz na terenach przyległych (fundamenty, tarasy, podjazdy, chodniki, parkingi).

Sposób działania

Środek owadobójczy o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do zwalczania biegających i latających owadów w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności oraz na terenach przyległych.

Do zwalczania latających owadów (takich jak muchy, komary, ćmy itd ), owadów biegających (rybiki, pluskwy, chrząszcze, mrówki, karaluchy itd ), pchły, gniazda os.

Stosowanie wewnątrz pomieszczeń

Można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych (w tym w kuchniach), szpitalach (w obszarach, niezwiązanych z działalnością kliniczną), fabrykach, magazynach, hotelach, restauracjach, budynkach administracyjnych i publicznych, w pustych ładowniach statków, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego (takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i dojarniach).

Stosowania na zewnątrz pomieszczeń

Można stosować na zewnątrz budynków i na terenach przyległych oraz na ścieżkach, przy pojemnikach na odpady i na gniazda os.

PRZYGOTOWANIE ROZTWORU ROBOCZEGO I SPOSÓB APLIKACJI

Zwalczanie plag owadów:

Rozcieńczyć 1 część produktu ze 100 częściami wody (np. 10 ml preparatu EXIT 100 na 1 l wody); 5 l rozcieńczonego produktu wystarcza do spryskania 100–150 m2 powierzchni.

Stosowanie standardowe:

Rozcieńczyć 1 część produktu z 200 częściami wody (np. 5 ml preparatu EXIT 100 na 1 l wody); 5 l rozcieńczonego produktu wystarcza do spryskania 100–150 m2 powierzchni.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl